עם ישראל חי 🇮🇱 מאחלים ימים שקטים לכם ולמשפחה!

שיכוך ואטימה

בחברת CUT&MOR נמצאים מגוון רחב של חומרי גלם המיועדים לענות על הצורך באטימה כמו גם בשיכוך זעזועים ומניעת נזק לרכיבים רגישים למגע וזעזוע.
יישומי אטימה נפוצים לתחומים הבאים:
• אטימה סביבתית-מפני לחות,אטימה למכשירים בפני טבילה.
• חציצה בין אזורים למניעת זליגת יציקות כימיקאלים וגזים שונים.
• איטום מפני רעשים סביבתיים כגון רעשים אקוסטיים,רעשי EMI/RFI.
• איטום בפני זליגת אור.
• טבעות O-RING, ופרופילים בתלת מימד הנכנסים לאמבטיות ידועות מראש או CUSTOMIZE לפי הגדרת שרטוט.

אטימה סביבתית

בחברת CUT&MOR קיימים מגוון סוגי בסיסי חומרי גלם פולימריים אשר יתנו למוצרך הגנת איטום מפני לחות סביבתית למכשירים העומדים בסביבה החשופה לכך.בין שאר חומרי הגלם הנפוצים ביותר הם ספוגים על בסיס פוליאוריתן של חברת ROGERS מסוג ®PORON, ספוגים על בסיס ניאופרן (NEOPRENE) של חברת SOCATEX, ספוגים על בסיס סיליקון של ®BISCO מסדרות HT-800/820/840/870  לסביבות הדורשות גם כושר עמידה בטמפרטורות ולחצים גבוהים.

במציאת פיתרון איטום ישוקללו מספר פרמטרים על מנת להגיע לפיתרון הטוב ביותר כמו גם המחיר הטוב ביותר לאטם המיוצר.

חציצה בין איזורים

באפשרותינו לייצר עבורך אטמים בצורות מגוונות המשמשים אטמים בין מכלולים .ראשית נאפיין את החומרים איתם יבוא האטם במגע לצורך עמידותו,לאחר מכן נבחר אטם בעל כושר מכאני עמיד בפני הלחצים בהם הוא יעמוד ,ולבסוף נתכננן את צורתו הגיאומטרית הנכונה.
בין יתר חומרי הגלם הנפוצים לכך חברת CUT&MOR מחזיקה במלאי שוטף ספוגים על בסיס ניאופרן העמיד בפני מגוון כימקלים,ספוגים על בסיס EPDM או נטריל ועוד.

איטום מפני רעשים

מגוון רחב של פתרונות אקוסטיים בטכניקות יישום שונות יסייעו לך באפיון חומרי גלם לבליעת הרעש התוך המכשיר למניעת רעשים בסביבה הקרובה למכשיר.בין יתר חומרי הגלם מוצעים בחברת CUT&MOR ספוגים אקוסטיים מהיצרנים המובילים בעולם בתחום זה. טכניקות בליעת רעש נוספות מאופיינות ע”י יצירת מסה קריטית במפגש עם גלי הקול ומניעת זליגתם מחוץ למכשיר.

איטום מפני זליגת אור

שימוש נוסף המתאפשר בעזרת ספוגים מיוחדים הוא שילוב בין אטימה סביבתית לאטימת אור למכישירים רבי מקורות אור פנימיים ליישומים צבאיים ועוד. אפיון האטם יאפשר דו תכליתיות בו זמנית ויאפשר לשלוט על עוצמת פיזור האור וכוונו בתוך המכשיר ומחוצה לו.

פרופילים

בחרת CUT&MOR מגוון רחב של פרופילים מובנים (פרופילי מדף לפי קטלוג) למטרות שונות. פרופילים אלו מוצעים בגיאומטריות שונות ורבות לפי האפיון המתאים. אפשר לקבל מוצרים אלו כמטר רץ או בכל אורך רצוי כולל חיתוך קדחים ועוד על גבי גוף הפרופיל עצמו. באפשרותינו להציע גם פרופילים לפי צורה אישית(CUSTOMIZE) בהתאם לדרישות בתכן המכשיר.
חומרי הגלם מהם עשויים הפרופילים יכולים להיות מפוליאוריטן,ניאופרן,סיליקון ספוגי או גומי ועוד.

שיכוך זעזועים

שימוש נוסף ביריעות ספוג וגומי נועד לבלימת זעזועים והגנה על רכיבים מפני נזקי נפילה ושבירה. בחברת CUT&MOR מוצעים מגוון רחב של חומרים בכל רמת קושי ועובי למציאת האיזון הנכון בין ההגנה הנדרשת לפריט לבין הלחץ שבולם זה מפעיל על הרכיב.

למידע טכני על ספוגים לשיכוך ואטימה לחץ כאן 
לתמיכה נוספת למציאת פיתרון איטום/בלימת זעזעועים צור קשר​  ונשמח לסייע.

נשארו שאלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פתח צ'אט
💬 זקוק לעזרה?
Cut and Mor
שלום,
אנחנו יכולים לעזור לך?